Regres.

Archiwum wiadomości

28.11.2013, Trasa "No Headliner Tour" za nami

Parę dni temu wróciliśmy z czterodniowej trasy zatytułowanej No Headliner Tour, którą odbyliśmy wraz z Cymeon X, The Corpse i Eye For An Eye. Odwiedziliśmy Zduńską Wolę, Dębicę, Bielsko-Białą i Poznań. Dziękujemy bardzo z tego miejsca Robertowi Refuse, który ogarnął logistycznie cały wyjazd i był wraz z Cymeon X pomysłodawcą i organizatorem całej tej trasy — dzięki wielkie Robert! Dziękujemy też bardzo wyżej wymienionym zespołom za to, że mogliśmy się z nimi zabrać, spędzić bardzo miło czas i uczyć się od nich.

Scena hard core/punk ma się bardzo dobrze, o czym świadczy atmosfera pomiędzy naszymi zespołami, atmosfera na koncertach i dobra frekwencja, za co ogromne dzięki dla wszystkich, którzy wsparli nas wpadając na te nasze koncerty! Dziękujemy też bardzo organizatorom koncertów, karmiącym nas, Gumisiowi i Monice za nocleg w Dębicy i wszystkim, którzy przyczynili się do tych koncertów! Dodatkowe ukłony dla wszystkich, którzy włożyli swoją pracę w fest „Nacjonalizm? – Nie, Dziękuję” – wielka robota Panowie i Panie!

Przypieczętowaniem dla nas całego tego wyjazdu był występ dwunastoletniego straight edge hard core dzieciaka Nikodema z Cymeonem w utworze „Znalazłem”. Mamy nadzieję, że to nie Twoje ostatnie słowo na scenie Nikodem!

Ta trasa była premierą wersji kompaktowej naszej ostatniej płyty „Nie patrzeć wstecz”. Z ciekawostek — pierwsze tłoczenie tego CD zostało w całości odrzucone, ponieważ zamiast Regres tłocznia wytłoczyła składankę reggae. Istnieje więc kilka sztuk misspress’u, które zostają w rękach Regres i Refuse. Kompakt „Nie patrzeć wstecz” do kupienia w Refuse Records i na naszych koncertach.

Mamy też na stanie jeszcze kilka sztuk koszulek, które zabraliśmy na ten wyjazd. Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila youthxcrew@wp.pl

A na dniach widzimy się w Krakowie, a potem w Warszawie.

— Paweł