Regres.

Archiwum wiadomości

28.10.2013, Po przerwie dalszy ciąg programu

Przez dłuższą chwilę milczeliśmy. Sami nie wiedzieliśmy do końca jak to będzie i czy w ogóle jest jakaś przyszłość naszego zespołu. Ale sprawy — bez zbędnego przynudzania — mają się tak:

W listopadzie jedziemy wraz z Cymeonem X, Eye For An Eye i The Corpse na czterodniową trasę nazwaną “No Headliner Tour”. Zagramy w Zduńskiej Woli, Dębicy, Bielsku Białej i Poznaniu. Natomiast w grudniu zapraszamy Was na Regres do Krakowa i Warszawy. Szczegóły wszystkich nadchodzących koncertów w dziale koncerty.

W internetowym sklepie Refuse Records cały czas do kupienia w wersji winylowej nasze ostatnie wydawnictwo “Nie Patrzeć Wstecz”. A z okazji wspomnianej trasy “No Headliner Tour” ukaże się kompaktowa wersja tego wydawnictwa.

Na trasę kończymy też nowe wzory koszulek. Wiadomo, że z tymi koszulkami u nas to różnie bywało i raczej nasze plany kończyły się na niczym. Ale plan jest taki, by w końcu dopiąć do końca to co zaczęliśmy, czy może bardziej należałoby napisać, zaczęli nasi przyjaciele. Tym razem powinno się wszystko udać.

Gramy teraz w trochę innym składzie. Mianowicie na perkusji gra teraz z nami Damian z Vicious X Reality Żeby nie było, z Marcinem rozstaliśmy się w zgodzie, w pełnym zrozumieniu i nadal jesteśmy kumplami i jedną załogą.
W tym miejscu dzięki wielkie dla niego za te wszystkie lata wspólnego grania prób, koncertów i siedzenia w busie.

Reszta bez zmian! :)

— Paweł