Regres.

Koncerty

274. 02.09.2017, Warszawa

Pogłos, Burakowska 12
godz. 20:00, 20 zł
+ Warsaw Dolls, The Sabała Bacała

273. 01.09.2017, Kraków

Warsztat, Zabłocie 9a/9b
godz. 20:00, 15 zł
+ Stillborn

272. 27.05.2017, Bytom

Wolne Tory TSA, godz. 19:00
+ By Accident, Vicious Reality

271. 21.05.2017, Rzeszów

Vinyl, al. Piłsudskiego 31
godz. 19:00, 25 zł
+ Burning Sky, Radiance, Vicious Reality

270. 08.04.2017, Bielsko-BIała

Rude Boy, 1-go maja 20, godz. 18:30
+ Whitman, L.A.S.T, Strike You Down, VENTA QUEMADA

269. 02.12.2016, Katowice

nono, Batorego 2, godz. 19:15
+ Astrid Lindgren, Mentally Ill, Vicious Reality

268. 27.11.2016, Kielce

Woor, Plac Wolności 1, godz. 20:00
+ Crosshood, Vicious Reality

267. 12.11.2016, Wrocław

CRK, Jagiellończyka 10c/d, godz. 20:00
+ Useless, Vicious Reality, SUICIDEBYCOP

266. 29.10.2016, Warszawa

Make Some Noise #4
Przychodnia Skłot, Skorupki 6A
+ Marjory Stewart-Baxter

265. 15.10.2016, Rybnik

Stara Gazownia Czar Nocki, ul. 3 maja 14
+ On2B, Nihilizzm, Vicious Reality

264. 01.10.2016, Kraków

Warsztat, ul. Zabłocie 9a/9b, wjazd 12 zł, godz. 19
+ Radiance, Vicious Reality

263. 10.09.2016, Zalesie Górne

Punk Piknik Zalesie Vol. 4
Ośrodek Wisła, godz. 14:00, 20 zł
+ Nail To The Coffin, TWÓJ STARY, ORTODOX, 365 Dni, Super Potwór, Bunkier, Astrid Lindgren, VICIOUS REALITY

262. 25.06.2016, Wołomin

Wołomin Local Fest #7
Stary Basen – House of PainT, ul.Broniewskiego 9, Wstęp wolny
+ Worst, The Lowest, M.O.R.O.N., Street Lights

261. 04.06.2016, Sochaczew

LIVE IT OR LEAVE IT FEST #1
NDK Piekarnia, ul. Traugutta 29

260. 09.04.2016, Kraków

Warsztat, Zabłocie 9a/9b, 19:00, 15 zł
+ W Kilku Słowach, Watching Me Fall

259. 05.03.2016, Tarnobrzeg

Tarnobrzeski Dom Kultury,
ul. Słowackiego 2, godz. 20, 15 zł.
+ Lazy Class, The Heavy Clouds

258. 27.02.2016, Poznań

Rozbrat, ul. Pułaskiego 21a, godz. 20:30.
+ Lie After Lie, Upadek

257. 26.02.2016, Toruń

PIRANHA Mini-Fest #2
Dwa Światy, ul. Ducha św. 10/12, godz. 20, 20 zł.
+ Astrid Lindgren, Lochy i Smoki, Swallowing Your Lies

256. 09.01.2016, Warszawa

Chmury, ul. 11 listopada 22, godz. 19:30, wjazd 15 zł
+ Heatseeker, Prisoners by choice

255. 02.01.2016, Katowice

2B3 Studio, ul. Gliwicka 9, godz. 20, wjazd 10 zł
+ Vicious x Reality, Good Lookin’ Out, Mentally Ill

254. 05.12.2015, Poznań

RazDoRokuFest #2
Klub pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8, godz. 18:00
+ W Kilku Słowach, Heatseeker, Street Lights, Vicious X Reality, Thug X Life

253. 21.11.2015, Bielsko-Biała

“Nacjonalizm? Nie dziękuję!” fest
Rudeboy, ul. 1 Maja 20, godz. 12:00 (wykłady) / 18:00 (koncerty), bilety: 32 / 40 zł
+ Włochaty, Eye For An Eye, 1125, Whitman, Ansa

252. 19.11.2015, Kraków

Kawiarnia Naukowa, ul. Stanisława Żółkiewskiego 19, godz. 19, bilety: 40 / 50 / 60 zł
+ Bane, Minority

251. 08.11.2015, Leipzig (Niemcy)

Merse 102/104
+ Vicious X Reality, Ponys Of Pump, La Vase, 30.000 Monkies

250. 07.11.2015, Plauen (Niemcy)

“Halt die Esse Fest”, Projekt Schuldenberg
+ Henry Fonda, Lovemachine, Ancst, ArnoXDuebel, Flagsmasher, Vicious X Reality

249. 06.11.2015, Berlin (Niemcy)

Koma F
+ Paranoid State, Vicious X Reality

248. 10.10.2015, Cieszyn

Gotta Go! Festival vol. 5
godz. 18:30, 25 / 30 zł
+ 1125, Schizma, Burning Sky, Vicious X Reality, Strike You Down

247. 17.04.2015, Katowice

Fest Mocny Szlag #2
+ Vitamin X, 210, W Kilku Słowach, Prokuratura

246. 12.04.2015, Chrzanów

Żywiecka Chata, ul. Słowackiego 11, godz. 18:00, 10 zł
+ After Laughter, Selfhated Machine

245. 11.04.2015, Dębica

Pub Luka, ul. Rzeszowska 76, godz. 19:00, 10 zł
+ After Laughter, Party 5

244. 10.04.2015, Oświęcim

Pub Bazyl, Rynek Główny 9,
godz. 19:00, 10 zł
+ After Laughter, Captain Grave

243. 28.03.2015, Poznań

Fuck Fascism Fest #3
Rozbrat, Pułaskiego 21A
+ Uliczny Opryszek, Fight Them All, Stregesti, Schizma

242. 21.03.2015, Wrocław

Spring Forward
CRK, Jagiellończyka 10d, przedsprzedaż biletów
+ Calm The Fire, Wieże Fabryk, Hard To Breathe, Marksman, Hidden World, Kaldera

241. 20.02.2015, Warszawa

Przychodnia Skłot, ul. Skorupki 6a
+ Profanacja, Prokuratura, Minority, MassMilicja

240. 30.01.2015, Kamienna Góra

Koncert charytatywny
Centrum Kultury, godz. 17:00, 15 zł
+ Ga-Ga Zielone Żabki, Guantanamo Party Program, Cierpki, Anty Klery Kał, Moszna

239. 09.01.2015, Opole

Piekarnia, ul. Krakowska 38, godz. 19:00, 15 zł
+ Lie after lie, On the edge of forever, Oak, Aporia

238. 28.11.2014, Częstochowa

XV lat życia w trampkach
Teatr from Poland, Al. NMP 2, godz. 19:00, 20 zł
+ Cymeon X, Government Flu, Icon of Evil, Thug X Life, The Lowest

237. 30.10.2014, Kraków

Kawiarnia Naukowa, ul. Dajwór 16, godz. 20:00
+ Iron, You Better Run

236. 06.09.2014, Wojcieszów

Outside Fest, OSiR, ul. Górnicza 8, godz. 16:00, 30 zł
+ Zdrajcy rządowi, Struggle Manifesto, Herida Profunda, Whitman, Chorygen, Adwent, Drip of lies

235. 11.07.2014, Lubiąż k/Wrocławia

Slot Art Festival, Pałac, Scena HC/Punk Club (Wozownia)
+ Fate

234. 21.06.2014, Wrocław

Punx Piknik, Wagenburg, ul. Na grobli 16, godz. 16
+ Ukryte Zalety Systemu, S.A.T.A.N., Klinika, Zerum, Super Girl & Romantic Boys

233. 20.06.2014, Złotów

Generator Złotów, Ul. Cechowa 11, godz. 20, 15 zł
+ Mojapołowa, Sophie Scholl, Regiment

232. 14.06.2014, Warszawa

Resist Festiwal IV, skłot Przychodnia, ul. Skorupki 6a, godz. 20:30
+ Kenny Kenny Oh Oh, ITA, Mojapołowa, Ansa, Masakraj

231. 22.03.2014, Wrocław

Pod Pałacykiem, ul. Kościuszki 34, godz. 20, 20 zł
+ Government Flu, The Dog, Useless

230. 16.03.2014, Chorzów

Leśniczówka Rock’n‘Roll Cafe, al. Muzyków 1, godz. 18, 8 zł
+ Hard Case, Dignity

229. 22.02.2014, Gorlice

Amnezja Club, godz. 18, 15 zł
+ Ortodox, Leniwiec, Party 5

228. 05.01.2014, Częstochowa

Teatr From Poland, Ul. NMP 2, godz. 18, 12 zł
+ Thug X Life, Fight Them All, Vicious Reality

227. 03.01.2014, Opole

Piekarnia, Krakowska 38, godz. 19, 12 zł
+ Thug X Life, Fight Them All, Vicious Reality

226. 14.12.2013, Warszawa

Przychodnia Skłot, Ul. Skorupki 6a, godz. 20:30, osoby poniżej 18 roku życia wchodzą za darmo
+ Beaver, Lie after lie

225. 01.12.2013, Kraków

Kawiarnia Naukowa, ul. Dajwór 16, godz. 18, 15/17 zł
+ Gust, Angers Curse, Lie After Lie, Beaver, Nice Shoes, You Better Run

224. 24.11.2013, Poznań

Pod Minogą, Ul. Feliksa Nowowiejskiego 8
+ Honesty, The Corpse, Cymeon X

223. 23.11.2013, Bielska-Biała

Nacjonalizm Nie Dziękuję Fest, Rudeboy, Ul. 1 Maja 20
+ Honesty, Infekcja, Castet, The Lowest, Minority, BWS Sofos, The Corpse, Cymeon X

222. 22.11.2013, Dębica

Rio Miejsce, ul. Rzeszowska 76
+ The Corpse, Cymeon X, Eye for an eye

221. 21.11.2013, Zduńska Wola

Variete, ul. Piwna 11
+ The Corpse, Cymeon X, Eye for an eye

220. 02.08.2013, Warszawa

XX-lecie Refuse, CDQ, ul. Burakowska 22, godz. 17, 25 zł
+ TZN Xenna, Eye for an eye, Burst in, The corpse, O Inimigo, Government Flu

219. 09.06.2013, Bielsko-Biała

Stolarnia
+ War charge, Bleak reality, What friendship means

218. 09.03.2013, Wrocław

Strefa Zero, godz. 15, 25 zł
+ Eye for an eye, We are idols, Bloodstained, Suffer survive, Hard work, Wounded knee

217. 01.01.2013, Częstochowa

Galeria Teatr From Poland, Al. N.M.P. 2, godz. 19, 20/25 zł
+ Mindset, Bright Light, Heatseeker

216. 15.12.2012, Kraków

Food Not Bombs, Kawiarnia Naukowa, Ul. Szeroka 10, godz. 18:30, 18 zł
+ Emma Goldman, Kuroi Ame, Oreiro

215. 14.12.2012, Bielsko-Biała

Pub Stolarnia, godz. 18:30, 15 zł
+ In Twilight’s Embrace, Minority, Reality Check, Sickfellas

214. 03.11.2012, Lublin

Tektura, Ul. Wieniawska 15a, godz. 19, 12 zł
+ Stregesti, Marjory Stewart-Baxter, Emma Goldman

213. 02.11.2012, Ostrowiec Świętokrzyski

Pizzeria Piast os. Ogrody 28, godz. 18, 12 zł
+ Stregesti, Emma Goldman, Nowa etyka & Sztuku

212. 20.10.2012, Częstochowa

Galeria Teatr from Poland, Al. NMP 2, godz. 19, 30/35 zł
+ Armia

211. 14.10.2012, Mikołów

Fraktal, godz. 18:30, 15/20 zł
+ Full of hell, Calm the fire, Hartal

210. 11.08.2012, Maniowy

209. 01.08.2012, Warszawa

Punkt & Radio Luxembourg, Ul. Górczewska 67, godz. 19, 50/60 zł
+ Verse, Ritual, Soul Control, Hard to breathe

208. 14.07.2012, Gdynia

Klub Muzyczny Ucho, Ul. Św. Piotra 2, godz. 18, 40 zł
+ Antisect, Wolfbrigade, SJU SVÅRA ÅR, Future Ruins, Calm the fire, Cast in iron

207. 21.01.2012, Dębica

Pub Rio, Ul. Rzeszowska 18, godz. 19, 10 zł
+ W kilku słowach, Sabała Bacała

206. 17.12.2011, Czechowice-Dziedzice

Primus Pub, g.20, 10zł
+ W kilku słowach

205. 27.11.2011, Warszawa

Klub CDQ, ul. Burakowska 12
+ Cymeon X, Thug x Life, Double Vision

204. 26.11.2011, Częstochowa

Galeria Teatr From Poland, ul. NMP 2 (w bramie)
+ Cymeon X, Thug x Life, Burst In

203. 25.11.2011, Poznań

Klub Reset, ul. Bożnicza 5
+ Cymeon X, Thug x Life

202. 19.09.2011, Warszawa

Radio Luxembourg
+ TRIAL, ANCHOR, RUN WITH THE HUNTED, BURST IN

201. 18.09.2011, Częstochowa

Kanciapa
+ IRON TO GOLD, THUG X LIFE

200. 17.09.2011, Wrocław

CRK – Jagiellończyka 10b, g.17, 25zł
+ HARD TO BREATHE, IDENTITY, LAST DAYZ, THUG X LIFE, IRON TO GOLD, xOUTBOUNDx, DINTOJRA

199. 16.07.2011, Piaseczno

Open Hardcore Fest 2011
+ FINAL PRAYER, STRENGTH APPROACH, MIDNIGHT SOULS, RECONCILE, FAUST AGAIN, NO GUTS NO GLORY, IN TWILIGHT`S EMBRACE, FAST FORWARD, COL-LAPSE

198. 25.06.2011, Żelebsko k/Biłgoraja

Ultra Chaos Piknik vol. 3, g.13, 25zł
+ GA GA/ZIELONE ŻABKI, OI POLLOI, HGW, CASTET, IN VITRO, ANTIDOTUM, SNAFU, EDELWEISS PIRATEN, DIE SCHWARZEN SCHAFE

197. 24.06.2011, Nowy Targ

Ferment Fest III, g.18, 20zł
+ Bulbulators, GaGA/Zielone Żabki, Die Schwarzen Schafe, Whitman, HARD WORK, APE, Zgórmysyny

196. 21.04.2011, Częstochowa

Galeria Teatr From Poland, g.19, 15zł
+ STAY HUNGRY, THE FIGHT, NICE SHOES

195. 26.02.2011, Bielsko-Biała

Stolarnia,ul.Broniewskiego 19,g.19,13 zł
+ 365 dni, Pavlache

194. 28.01.2011, Koło

Galaxy, ul.Toruńska 196
+ H.G.W., THE UNION, DIFFENBACHIA

193. 15.01.2011, Łódź

Bycze Oko,ul.Wólczańska 38,15zł,g.20
+ LAST DAYZ, KNOCKDOWN, THUG X LIFE

192. 18.12.2010, Warszawa

Złodzieje Rowerów FINAL SHOW, CDQ, g.18, 25 zł
+ ZŁODZIEJE ROWERÓW, APATIA

191. 31.10.2010, Wrocław

+ LAST DAYZ, THUG x LIFE

190. 17.09.2010, Poznań

XVI lecie Rozbratu, g.20.30
+ I KNOW, BIRTHDAY PARTY BAND, COLLECTIFF MARY READ

189. 29.08.2010, Bronowice k/Puław

PUNK PIKNIK NA ŁĄCZCE, g.14, 15zł
+ THE FIGHT, PANACEA, IN VITRO, VICTIM OF TRUTH, KOLIZJA

188. 26.07.2010, Praha

007 – After Fluff HC Matinee
+ Unrestrained, Rearranged, The River Card, Nine Eleven, Ruined Families

187. 09.05.2010, Mikołów

Fraktal, g.18, 10 zł
+ LAST BELIEVER, STEP RIGHT IN, WKS, NICE SHOES

186. 30.04.2010, Warszawa

Noc Walpurgii 2010, CDQ
+ FROM THE DEPTHS, XSPECIES TRAITORX, STE McCABE, EL BANDA, ANTIDOTUM, LIFE SCARS, THE BLIND DATE

185. 30.04.2010, Warszawa

Progresja, ul.Kaliskiego 15a, g.20, 65/80 zł
+ H2O, FAST FORWARD, TAUT

184. 25.04.2010, Tarnów

Przepraszam, Rynek 10, g.19, 12zł
+ LIFE GOES ON, MENTALLY DERANGED

183. 27.03.2010, Oświęcim

Pub Delirium,ul.Szarych Szeregów 12, g.19, 8zł
+ Punkt widzenia, W kilku słowach, Clint Eastwood

182. 21.03.2010, Radom

Klub Bordo, ul.A.Struga 57, g.19, 15zł
+ Złodzieje rowerów, Jesubo

181. 07.03.2010, Rzeszów

Klub Od zmierzchu do świtu, ul.Adama Mickiewicza 1/3, g.18, 12zł
+ BFA, LIFE GOES ON, PE-EL

180. 31.01.2010, Katowice

Marchołt, ul.Warszawska 37, g.18
+ Rise and fall, Trapped under ice, Daymares

179. 30.01.2010, Poznań

Rozbrat, ul.Pułaskiego 21a, g.20
+ THE BLIND DATE

178. 29.01.2010, Berlin, Niemcy

Scherer8, Schererstr 8, g.21
+ INSUCTION, UTOPIA

177. 19.12.2009, Konin

Klinika Artystyczna, g.18
+ COREBALL, CODEX ALIMENTARIUS

176. 12.12.2009, Gorlice

Alkatraz ul.Garbarska 1, g.19, 5zł
+ JOKE, PUNK BROTHERS, KAMUFLAZZ

175. 11.12.2009, Nowy Sącz

Zdarta płyta, g.19, 10zł
+ REARRANGE, HALT!

174. 14.11.2009, Białystok

Garage Land – Węglowa 10, g.20
+ ZŁODZIEJE ROWERÓW, OREIRO, NEUROPATHIA, TOKARZ INFERNO

173. 13.11.2009, Warszawa

Squot Conrada, g.18.30, 15zł
+ DAMAGE, LIFE SCARS, HULK HOGAN, NOISENSE

172. 18.10.2009, Siedlce

LaMalinche, ul. Sienkiewicza 12, godz. 18, 10 zł
+ LIFE SCARS, 365 DNI

171. 17.10.2009, Kolbuszowa

Dom kultury, g.18, 15zł
+ INTENTIONS, DAYMARES, GOVERNMENT FLU, HERITAGE

170. 16.10.2009, Częstochowa

10 urodziny Regresu – Galeria TFP, g.19, 15zł
+ EYE FOR AN EYE, INTENTIONS, NOTHING BETWEEN US, STEP RIGHT IN, STRONG SO FAR

169. 28.08.2009, Pilzno

Pub Atmosfera, g.19, 5 zł
+ Ortodox, Bez wyjścia

168. 01.08.2009, Gdynia

Beach Boys Hard Core Fest – Ucho
+ KINGDOM, RHINOCEROS, NO HEAVEN AWAITS US, STRONG SO FAR

167. 28.06.2009, Sosnowiec

MDK, ul.Główna 19, g.17.30, 5 zł
+ SEASICK, POGOTOWIE SEKSUALNE, MINORITY

166. 14.06.2009, Częstochowa

Galeria Teatr From Poland, 6 zł
+ Mental Terror, BST

165. 13.06.2009, Pieńsk

Qltur, ul.Świerczewskiego 23, g.20
+ Antypatia, Non President, Guardian Of Death

164. 20.05.2009, Warszawa

Radio Luxembourg, ul.Górczewska 67, g.19
+ BITTER END, TRUE COLORS, Nothing between us

163. 26.04.2009, Kraków

Imbir, g.19.30, 12 zł
+ BOMB THE WORLD, ALL WHEEL DRIVE

162. 29.03.2009, Łódź

K50 squat, ul.Kopernika 50, g.20, 12 zł
+ Bukka H, Bu By

161. 28.03.2009, Szczytno

Pompa, ul.Pasymska 20a, g.20, 10zł
+ Głośniej od bomb

160. 20.03.2009, Brzeszcze

Poddasze, ul. Handlowa 2, g.19, 8 zł
+ Last Believer, Step Right In, Punkracy

159. 21.02.2009, Nowy Sącz

Zdarta płyta
+ Ortodox, Led astray

158. 14.02.2009, Ruda Śląska - Chebzie

ul. Dworcowa 2, g.19, 12 zł
+ THE BOLD AND THE BEAUTIFUL, BATTERED

157. 05.02.2009, Warszawa

Radio Luxembourg, ul. Górczewska 67, g.19, 20 zł
+ Bishop, Kingdom, Nothing between us

156. 10.10.2008, Częstochowa

Galeria Teatr From Poland
+ JUST WENT BLACK, DAY OF THE DEAD, STONE HEART

155. 30.08.2008, Bielsko-Biała

Stolarnia Pub
+ No time to waste, Step Right In

154. 16.08.2008, Poznań

Rozbrat
+ Make It Count

153. 12.07.2008, Lubiąż k/Wrocławia

Slot Art Festival – Scena ekstremalna
+ Brudne Dzieci Sida

152. 11.07.2008, Gdynia

DIY Hardcore Punk Fest vol.4 – Ucho, g. 19, 20 zł
+ Loser Life, Alehammer, Apatia, No reason why, SORO

151. 28.06.2008, Warszawa

CDQ – XV-lecie Refuse Records
+ SEEINRED, BLANK STARE, BIRDS OF A FEATHER, THE TANGLED LINES, INSURRECTION, IDENTITY

150. 31.05.2008, Rożnowice k/Jasła

Rozembark Fest 2
+ INFEKCJA, KNIFE IN THE LEG, ROMEO MUST DIE, S.A.T.A.N., WOJTYŁA,THE BOLD AND THE BEAUTIFUL

149. 24.05.2008, Ruda Śląska

Jantar
+ Good old days, Stone heart, Step right in, Nice shoes

148. 16.05.2008, Jaworzno

MarcheVa Fest – Pajęczyna
+ MANDAT,AWARIAT NATO

147. 18.04.2008, Wrocław

Wagon
+ All against the world, Identity

146. 05.04.2008, Sosnowiec

M9
+ Raincoat34, Eye for an eye, Castet, Dead yuppies, Minority, Let’s stones talk, Bela Lugosi Horror Orchestra, Kapewu, Świniopas

145. 04.04.2008, Kraków

Lost Highway, ul. Brzozowa 8, 10 zł
+ No time to waste, Whispers of fear, Turtle fighters

144. 24.02.2008, Rzeszów

Trygon, ul. Piłsudskiego 31, g. 19, 12 zł
+ Biała Gorączka, Ortodox, Koszałek odpałek

143. 09.02.2008, Bełchatów

7 Grzechów, g. 18, 7 zł
+ Self-made Bomb, Moral Degrade

142. 26.01.2008, Oświęcim

Pub Lider, g.19:30, 7 zł
+ Look ahead, Stone heart Last Believer

141. 21.12.2007, Częstochowa

Teatr from Poland, al. NMP 2, g.19, 8 zł
+ Stone Heart, Look Ahead

140. 15.12.2007, Katowice

Cogitatur, ul. Gliwicka 9a, g.20, 15/18 zł
+ Black Fag, Castet, Świniopas

139. 01.12.2007, Opole

MOK, ul. Piastowska 14a, g.20, 15/20 12/17
+ Apatia, Dead Yuppies, All Wheel Drive

138. 03.11.2007, Brzeźnica k/Dębicy

Gamma, g.19, 9 zł
+ Tripis, Ortodox

137. 22.09.2007, Poznań

Rozbrat
+ Biała gorączka, Stagnation is death, Dziurawe futerko, Noisense

136. 28.07.2007, Piaseczno

Open Hardcore Fest
+ Confronto, The tangled lines, Hoods up, Second combat, I know, Schizma, Eye for an eye, Daymares, Six pack

135. 23.06.2007, Żarka

Festiwal
+ Framestar, Grrzz, Hate, Fuck da karot, Dr Fleischman, Odkrywcy nieodkrytych ladów

134. 22.06.2007, Chorzów

Leśniczówka
+ Hate, Bomb the world, Stone heart

133. 17.06.2007, Kolbuszowa

MDK
+ SSS, Eye for an eye, Daymares

132. 20.05.2007, Bełchatów

7 grzechów
+ No shame, Good old days, Preshrunk, Kryzys tożsamości, Kontrkultura, Peru, Dzieci z beczek

131. 29.04.2007, Warszawa

Aurora
+ April, Mihoen, Jesus crost, Oreiro

130. 28.04.2007, Bielsko-Biała

Rude boy
+ Fall of serenity, Strength approach, Just went black, Embers, April, Faust again, Daymares, Tony clifton

129. 01.04.2007, Wrocław

CRK
+ Pointing finger, Hoods up, Last believer

128. 31.03.2007, Sosnowiec

M9
+ Eye for an eye, Słowa we krwi, Polski cukier, Koyaanisqatsi, Patromonium del pueblo, Avaria, HGW, Kapewu, Free choice, Bela lugosi horror orchestra

127. 10.03.2007, Częstochowa

Elektromadonna
+ 7 day lie, Dead yuppies, Tripis

126. 24.02.2007, Prabuty

U Ani
+ No reason why, Sidhe

125. 11.02.2007, Łódź

Jazzga
+ Apatia, Afroporno

124. 13.01.2007, Tarnobrzeg

Stary browar
+ Złodzieje rowerów, H.407, SATAN

123. 12.01.2007, Brzeszcze

Garbarnia
+ No time to waste, Punkracy, V-corps

122. 06.01.2007, Zawiercie

Drukarnia
+ Eye for an eye, Minority

121. 22.12.2006, Kraków

Imbir
+ Tripis, Bomb the world, Theffekt

120. 16.12.2006, Będzin

MDK
+ Blood is the harvest, CF98, Endless, Last breath

119. 10.12.2006, Zduńska Wola

Hades
+ Gather, To kill, Selfhate

118. 19.11.2006, Węgrów

Milton
+ Złodzieje rowerów, Przeciw, No name, Ashfield

117. 18.11.2006, Bartoszyce

MDK
+ Last point, Krzyk wolności

116. 03.11.2006, Wadowice

Wehikuł czasu
+ Tripis

115. 15.10.2006, Szczytno

Przepompownia
+ Złodzieje rowerów, El banda, Trocki, Atencja

114. 14.10.2006, Toruń

Pilon
+ As we speak

113. 30.09.2006, Ostrawa (Czechy)

Tancirna
+ De reval, Touching the void, Alamogordo, Sheeva yoga

112. 24.09.2006, Bełchatów

7 grzechów
+ Alienacja, 14 against 5, Win odkupienie

111. 16.07.2006, Elbląg

Eden
+ Kakistocracy, New winds, Vocatio interna, Los puercos, Hopsasala, As we speak, Anomia

110. 15.07.2006, Gdańsk

Negatyw
+ Kakistocracy, Vocatio interna, Los puercos, Hopsasala, Apatia, El banda, Next victim

109. 05.07.2006, Warszawa

CDQ
+ Go it alone, Allegiance, Justice, Cold world, The anthem, Six pack

108. 02.07.2006, Poznań

Piwnica 21
+ Cymeon X, Six pack

107. 30.06.2006, Pajęczno

Amfiteatr
+ Populacja, Mamroten show, Alergia, Simply emotion, Exarhat, Peacemaker

106. 17.06.2006, Gliwice

CKN 13
+ John ball, Castet

105. 03.06.2006, Siedlce

Klimatyzacja
+ El banda, Exmisja, Jest fajnie

104. 02.06.2006, Biała Podlaska

Kandelabra
+ Exmisja, Klatka schodowa

103. 01.06.2006, Lublin

Birbant
+ Bury the living, Sons of saturn, Issue sixteen, Exmisja, Przeciw

102. 21.04.2006, Bielsko-Biała

Rude boy
+ Sotatila, Bracia te, SKTC

101. 01.04.2006, Sosnowiec

M9
+ Next victim, Wojtyła, Avaria, Dissapointed, Exmisja, Kapewu, Searching for calm

100. 26.03.2006, Częstochowa

Utopia
+ Apatia, Złodzieje rowerów, The solution of eternity

99. 18.03.2006, Rzeszów

Rejs
+ Los pesilos, Secesja, Nic śmiesznego

98. 24.02.2006, Pajęczno

kino Świteź
+ Mamroten show, MZK, Fakaterror

97. 20.01.2006, Tarnobrzeg

MDK
+ XinsurrectionX, Cf98, Freedoom force, Via rei

96. 17.12.2005, Legnica

LCK
+ Faust again, Amanita muscaria, At heart

95. 20.11.2005, Chorzów

Zanzibar
+ Endstand, bomb the world

94. 05.11.2005, Opole

Promenada
+ Bottom, Not one truth, Ass to mouth, Grin piss, Adwent, Racja, Mothra

93. 24.10.2005, Kraków

Re
+ Abduktio

92. 09.10.2005, Warszawa

Elba
+ Inerdzia, Klon

91. 08.10.2005, Elbląg

Volt
+ As we speak, Rahmel

90. 02.10.2005, Ruda Śląska

Chorus
+ Truth in my hands, The solution of eternity, Trash

89. 18.07.2005, Ruda Śląska

Chorus
+ Hard work

88. 05.07.2005, Łódź

Pientro
+ Children of fall, The shining, Monster

87. 19.06.2005, Gdańsk

Radiostacja elektryczna
+ Provoked, Dzień dobry

86. 26.05.2005, Częstochowa

Utopia
+ Comecloser, John ball, BST

85. 24.05.2005, Bielsko-Biała

e-club
+ Die last, Exmisja

84. 21.05.2005, Poznań

Cafe mięsna
+ Apatia, Faust again

83. 26.04.2005, Jasło

Amigo
+ No more fear, Odszukać listopad

82. 23.04.2005, Warszawa

No mercy
+ Vitamin X, Last item, Fight the anthem

81. 22.04.2005, Trzebinia

Grandi pub/ U Joli
+ Alies as out, Low speed dubbing, One way

80. 16.04.2005, Gliwice

Krzyk
+ Silence, John ball, Raincoat 34, Dead-fall, Scabis, The bold & the beautiful

79. 29.03.2005, Opole

Promenada
+ Balast, 7 day lie, ss crusher

78. 25.03.2005, Timisoara (Rumunia)

INCA – No border festival
+ AK 47, Aktivna propaganda, Sosiska, Haos, The snobs, Manifest, pekatralatak

77. 24.03.2005, Kraljevo (Serbia)

Marzik gallery
+ The truth of xxx, No choice!

76. 22.03.2005, Graz (Austria)

Sub
+ Children of fall, Forever ends tonight, Exclamation

75. 21.03.2005, Wiedeń (Austria)

Arena Beisl
+ Unavoidable, Silvercity

74. 20.03.2005, Linz (Austria)

Patt & Ann
+ Desperate cry, Złodzieje rowerów

73. 19.03.2005, Roznow (Czechy)

Vrah
+ Bush degout, Złodzieje rowerów

72. 18.03.2005, Cieszyn (Czechy)

Jazz club
+ Złodzieje rowerów, Intoxikace

71. 26.02.2005, Zawiercie

Pirania
+ Schizma, 666 aniołów

70. 25.02.2005, Wieluń

Prohibicja
+ Meltdown, MZK, Nowa atlantyda, Anana kofana

69. 13.02.2005, Piotrków Trybunalski

Rock&Roll
+ Self hate, John Doe, Jabberwock

68. 12.02.2005, Rybnik

Gotyk
+ Moulded flesh, Burning blood, Minority

67. 09.01.2005, Warszawa

Elba
+ Feef, Kill the famians, Junke train

66. 09.01.2005, Legionowo

MDK
+ Złodzieje rowerów, Check point

65. 18.12.2004, Bohumin (Czechy)

Bedrunce
+ Exmisja, Analogia snu

64. 13.11.2004, Zawiercie

Pirania
+ Panika, Z.S.R.E.

63. 23.10.2004, Gliwice

Krzyk
+ Values intact, Die supertankers, Złodzieje rowerów, Eye for an eye, Hardwork, Nyshynga, Burning blood

62. 09.10.2004, Białystok

De centrum
+ Noise dealers, Słowa we krwi, Trocki, Panorama pf

61. 11.09.2004, Kazimierz Dolny

MDK
+ Żegota

60. 07.08.2004, Częstochowa

Utopia
+ I adapt, John ball, Mental terror, T-Error

59. 20.06.2004, Wrocław

Gumowa róża
+ Kłamstwo

58. 30.04.2004, Warszawa

CDQ – Noc Walpurgii
+ Active minds, Beyond pink, Cinder, Vicious irene, De fatwas, Die bitch, Mass kotki, Los trabantos

57. 24.04.2004, Zgorzelec

Na dole
+ Two sides of nothing, Exit from hell, 7 day lie

56. 17.04.2004, Częstochowa

Utopia
+ No more fear, Martial law, Deus ex machina

55. 20.03.2004, Gliwice

Krzyk
+ Złodzieje rowerów, Słowa we krwi

54. 05.03.2004, Linz (Austria)

Pat & Ann
+ Truth in my hands, Razorbacks

53. 04.03.2004, Bratysława (Słowacja)

Garaż
+ Jezisovi pivo nalej

52. 03.03.2004, Budapeszt (Węgry)

Voros Yuk
+ The taktika, Leave no man behind, Stay X clean

51. 29.01.2004, Szczytno

Stocker
+ Apatia, Złodzieje rowerów, Słowa we krwi, The name of god

50. 19.12.2003, Częstochowa

Utopia
+ Panika, Mental terror

49. 14.12.2003, Bełchatów

MOK
+ Frei Republic Panama

48. 07.12.2003, Kraków

Extreme
+ Ambrosia, Apatia, Infekcja, Cries of torment, Lost, Second chance, Hartal, Disable, Myszka

47. 22.11.2003, Piaseczno

MOK
+ Only way out, Noisense, Maypole

46. 28.09.2003, Wrocław

Wagon
+ Sunrise, Second age, Crush all fakes

45. 27.09.2003, Poznań

Rozbrat
+ Radical news, Evil, Mind polution

44. 26.09.2003, Piotrków Trybunalski

MDK
+ Ultima, John Doe

43. 06.09.2003, Gliwice

Krzyk
+ Provoked, SOL, Corpus delicti

42. 05.07.2003, Wrocław

Saloniki
+ Thema 11, Blue raincoat, Lost roads

41. 29.06.2003, Warszawa

Remont – X lecie Refuse Records
+ What’s happen next, Złodzieje rowerów, Juliette, Kto ukradł ciastka, Only way out

40. 21.06.2003, Radomsko

Lord
+ Way side crew, The trinkers, BST

39. 26.04.2003, Ruda Śląska

Culture club
+ Koyaanisqatsi, Wzajemna pewność zniszczenia, Morslip, Impalement, Cries of torment

38. 18.04.2003, Chorzów

Zanzibar
+ Bad side of social existence, Repress

37. 06.02.2003, Katowice

Inkubator
+ Loved & Hated, HNDM, Hard work

36. 26.01.2003, Kraków

Extreme
+ Apatia, Złodzieje rowerów, Daily bread, Profesor wilczur

35. 25.01.2003, Opole

MOK Amfiteatr
+ Tito, W sekund 5, Kłamstwo

34. 24.01.2003, Wrocław

5 nutek
+ Apatia, Złodzieje rowerów, Second age, Dysydent

33. 14.12.2002, Mińsk Mazowiecki

MDK
+ Złodzieje rowerów, Infekcja, Incomunicado, Wszy

32. 08.11.2002, Częstochowa

Elektromadonna
+ Złodzieje rowerów, Let’s stones talk, Exmisja, 78

31. 05.10.2002, Gliwice

Krzyk
+ Awkward Thought, Koniec świata, Let’s talk stones

30. 30.09.2002, Częstochowa

Elektromadonna
+ Endstand

29. 29.09.2002, Lublin

Pączkarnia
+ Endstand, Silence

28. 21.09.2002, Dąbrowa Górnicza

Dołek
+ Rectal Sledge, Soundbrucku

27. 27.07.2002, Piaseczno

Open Hardcore Fest
+ Reaching Forward, Defdump, New winds, Cathode, Bora, Apatia, Coalition, April

26. 13.07.2002, Szczyrk

MDK
+ Had mind, Mishinga

25. 05.07.2002, Bełchatów

MDK
+ Lesson Life

24. 06.06.2002, Czestochowa

K.S. Filutek
+ Kids like us, Only way out, Dwóch grubych jeden zły

23. 01.06.2002, Białystok

De centrum
+ Złodzieje rowerów, Only way out, Słowa we krwi

22. 10.05.2002, Bełchatów

Twoj pub
+ Wasted

21. 05.05.2002, Warszawa

Czarna żaba
+ Wasted, Nowy świat

20. 13.04.2002, Kraków

Twój pub
+ Ox, Daily bread, Totus tous

19. 12.04.2002, Częstochowa

Beczka
+ Loża szyderców, Armory

18. 07.04.2002, Częstochowa

K.S. Filutek
+ Analena, Oil, April

17. 28.02.2002, Gliwice

Krzyk
+ Juggling Jugulars

16. 23.02.2002, Częstochowa

Elektromadonna
+ Toxic Bonkers, The ziomals

15. 09.02.2002, Częstochowa

K.S. Filutek
+ Apatia, Natty Ride

14. 15.12.2001, Łagiewniki Małe k/Lublińca

+ Natty ride, Sound brucku, BST

13. 05.12.2001, Częstochowa

K.S. Filutek
+ Blame, HNDM, The Ziomals

12. 17.11.2001, Działoszyn

MDK
+ Cynik Diogenes, BST

11. 10.11.2001, Wołów k/Wrocławia

+ 5 strona świata, April, Oreiro, Stephans

10. 03.11.2001, Wrocław

5 nutek
+ Reaching forward, Second age, Only way out

9. 28.09.2001, Kielce

Dom studencki
+ Cynik Diogenes, BST

8. 23.09.2001, Czętochowa

K.S. Filutek
+ Złodzieje rowerów, BST

7. 16.06.2001, Wygoda k/Puław

Harcore Punk Festiwal
+ Avoided, Oversight, Only Way Out, Second Age, Street Terror, 33 Rotations

6. 17.05.2001, Wrocław

5 nutek
+ Intensity ,Peacemaker, Tied

5. 20.03.2001, Warszawa

B65
+ Reaching Forward, Only Way Out, Biała Gorączka

4. 19.11.2000, Częstochowa

K.S. Filutek
+ Schizma, Dussander

3. 04.11.2000, Lubliniec

Strzelnica
+ Let`s Stones Talk, BST

2. 18.06.2000, Częstochowa

K.S. Filutek
+ Post Regiment

1. 14.05.2000, Częstochowa

K.S. Filutek
+ Klinika, BST